kameralny pokój gościnny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 729 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 63,63 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 457 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją doskonałą lokalizacją z szybkim dojazdem do obwodnicy trójmiejskiej, lotniska. Wokół rozwinięta infrastruktura: centra handlowe, kina, puby, restauracje etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje wszystkim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonej instalacji monitoringu. Dużym udogodnieniem jest na pewno fakt, że nowi właściciele będą mogli korzystać również ze znajdującej się w częściach wspólnych siłowni.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój + salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc + sypialnia + pomieszczenie gospodarcze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz dwoma przepięknymi ogrodami. Rodziny posiadające samochód docenią natomiast miejsce postojowe w garażowej hali (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Na koniec warto zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy użyteczna komórka lokatorska.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantuję obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-774)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl