nowoczesny design pokoju dziennego w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 67,4 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 042 zł/m2. Budynek z 2009 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 879 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska i naziemne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje słonecznym, komfortowym i eleganckim wnętrzem projektu słynnego architekta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w klimatyzację, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jego użytkowania. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + przedpokój + garderoba + łazienka + gabinet + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może perfekcyjną lokalizacją. To znakomity punkt dla miłośników kontaktu z naturą i aktywnego wypoczynku ze względu na sąsiadujące jezioro i las. Nie brakuje jednak niezbędnych do codziennego życia: placów zabaw, sklepów, punktów usługowych, szkół, żłobków, przedszkoli, centr handlowych, dyskontów, marketów, kin, przychodni zdrowia, restauracji, obiektów sportowych. To niezwykle dynamicznie rozwijająca się okolica z dobrym dojazdem i komunikacją z całym Trójmiastem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-900)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl