dystyngowane wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 54 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 241 zł/m2. Budynek z 2005 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 499 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem komfortowych pomieszczeń i pokoi obejmującym: balkon + łazienka z wc + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Dodatkowo przyszli właściciele będą mogli korzystać z praktycznej komórki lokatorskiej. Rodziny posiadające samochód ucieszą z kolei ogólnodostępne miejsca postojowe przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją rewelacyjną lokalizacją w pobliżu licznych: przychodni lekarskich, szkół, dyskontów, sklepów, marketów, kompleksów handlowych itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom szukającym najwyższego komfortu, europejskiego poziomu życia, a także ucieczki przed wielkomiejskim hałasem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-903)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl