kameralny salon w ekskliuzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 825 zł/m2. Budynek z 2010 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 619 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym miejscem w hali garażowej (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może eleganckim i ciekawie zaaranżowanym wnętrzem, które dodatkowo zostało niedawno odświeżone: balkon + łazienka z wc + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również znakomitą lokalizacją w jednej z najbardziej prężnych dzielnic miasta. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum, jak i całego Trójmiasta. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura:
– place zabaw dla dzieci
– obiekty sportowe
– gabinety lekarskie
– punkty usługowe
– obiekty kultu religijnego
– przedszkola
– dyskonty
– sklepy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w pobliżu dwóch przepięknych zbiorników retencyjnych ze trasami spacerowymi i rowerowymi ścieżkami. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-915)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl