po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Cena – 316 051 złotych. Powierzchnia 42,48 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 440 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. I piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Budynek wzniesiony w 2019 roku. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim.

Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje opcja zakupu indywidualnego miejsca na parkingu naziemnym oraz miejsca w podziemnej hali garażowej. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– przedpokój
– balkon
– łazienka
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny.

Prestiżowa lokalizacja nieopodal placów zabaw, szkoły, przedszkola, żłobków, lokali handlowo-usługowych, przychodni zdrowia, restauracji itp. to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.  To także doskonała okolica dla osób, które chcą nabyć ten luksusowy apartament w celach inwestycyjnych pod późniejszy, dochodowy wynajem.

W ofercie mamy również luksusowe apartamenty na sprzedaż o metrażach od 23 do 56 m2. Dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość łączenia lokali celem uzyskania większej powierzchni. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-16)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl