po lewej nowoczesny salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament w Gdańsku (pomorskie) za 316 051 złotych do sprzedaży. 2 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 440 zł.
Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 42,48 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności rodzin z dziećmi oraz inwestorów. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle prestiżowej lokalizacji. Wokół wiele placów zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki, lokale handlowo-usługowe, przychodnie, restauracje, studia fitness etc. To również znakomita lokalizacja dla osób, które chcą nabyć ekskluzywny apartament w celach inwestycyjnych pod późniejszy, dochodowy wynajem dla np. studentów lub osób pracujących.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy opcja wykupienia indywidualnego miejsca na parkingu naziemnym w cenie 16 000 zł oraz miejsca w podziemnej hali garażowej w cenie 32 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój.

W ofercie mamy również ekskluzywne apartamenty do sprzedaży o metrażach od 23 do 56 m2. Dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość łączenia lokali celem uzyskania większej powierzchni. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-16)

Kontakt:
Tel. +48 504 983 567
e-mail: l.wronka@wgn.pl