nowocześnie urządzony salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą 4 pokoje. Drugie piętro w czterokondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku południowy zachód. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia 108 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 11 065 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 1,195 mln złotych. W cenie luksusowego apartamentu na sprzedaż ujęto opłatę za miejsce postojowe i komórkę lokatorską.

Ekskluzywny apartament do dedykowany rodzinom z dziećmi oraz osobom doceniającym przestrzeń oraz kochającym naturę i spokój. Luksusowy apartament do sprzedaży zaprojektowany z największą starannością z wysokiej jakości materiałów. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z miejscem postojowym w hali garażowej oraz 2 przynależnymi komórkami lokatorskimi (pow. 4 m2 i 3 m2). Warto dodać, że przy budynku mieszczą się także ogólnodostępne miejsca postojowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + pomieszczenie gospodarcze + aneks kuchenny + pralnia + gabinet + 2 łazienki z wc + pokój gościnny + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca prestiżową lokalizacją w nobilitującej inwestycji deweloperskiej dla wyjątkowych nabywców. To znakomita propozycja dla osób, które dbają o zdrowie, lubią sport, komfort, bezpieczeństwo i bliskość przyrody. Wokół cisza i spokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zapewniające mieszkańcom maksimum prywatności i bezpieczeństwa. Na wyciągnięcie ręki mamy:
– kompleks handlowy
– przychodnie lekarskie
– gabinety dentystyczne
– klub fitness
– kwiaciarnia
– sklepy spożywcze
Nieco dalej:
– 2 szkoły podstawowe
– przedszkola
– żłobki
– liceum.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa całodobowo ochrona (osiedle jest strzeżone). W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy e-mail: gdansk@wgn.pl. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-441)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl