komfortowe i nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaż Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą 2 pokoje. III piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 1995 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia 42,01 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 641 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 279 000 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją lokalizacją w jednej z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni, gdzie aktywny wypoczynek umożliwiają lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego otaczające dzielnicę praktycznie ze wszystkich stron. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy bliskość obwodnicy, co pozwala na łatwy dojazd w inne obszary aglomeracji. W okolicy kompletna, rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + aneks kuchenny + pokój + przedpokój + łazienka. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie gospodarcze (3 m2) oraz pomieszczenie piwniczne (ok. 2 m2). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się również pod inwestycje, do wynajmu lub do zamieszkania przez młodą rodzinę. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-413)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl