eleganckie i wytworne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Ekskluzywny apartament w Gdyni (pomorskie) za 1 300 000 złotych do sprzedaży. Pięć pokoi. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 091 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1956 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi imponujące 143 metry kwadratowe. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zaprojektowane i urządzone przez artystę, architekta wnętrz. Meble kuchenne na wymiar, liczne zabudowy, oświetlenie LED, w salonie koza w stylu retro. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Komfort użytkowania ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podnosi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM I: przedpokój + salon + balkon + łazienka + aneks kuchenny + jadalnia
POZIOM II: strych + 3 sypialnie + biblioteka + gabinet + korytarz + łazienka.

Kolejne zalety luksusowego apartamentu na sprzedaż to: najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości użyte materiały oraz elitarna lokalizacja blisko Bulwaru Nadmorskiego, w otoczeniu najlepszych placówek edukacyjnych, przedszkola, sklepów itp. Wokół zieleń, spokój, cisza. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce parkingowe tylko dla mieszkańców. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (003-627)

Kontakt:
e-mail: d.waga@wgn.pl
tel. +48 669 530 607