elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Ekskluzywny apartament w Gdyni (pomorskie) za 799 tysięcy złotych do sprzedaży. Dwa pokoje. Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie wykończenia i prestiżowej lokalizacji wynosi 12 887 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze ośmiokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2011 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 62 metry kwadratowe. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zostało gustownie urządzone z materiałów najwyższej jakości. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszą dwa miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne 50 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + balkon + 2 łazienki + aneks kuchenny + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka również nobilitującą lokalizacją na chronionym, monitorowanym i zamkniętym osiedlu. Wokół rozwinięta infrastruktura oraz tereny rekreacyjne, które ucieszą amatorów aktywnego wypoczynku.

Kupując za naszym pośrednictwem, ubezpieczenie ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otrzymujesz gratis. Jedyna taka oferta na rynku. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (003-635)

Kontakt:
e-mail: d.waga@wgn.pl
tel. +48 669 530 607