ciekawa aranżacja luksusowego apartamentu do sprzedaży Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 97 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 979 zł/m2. Budynek z 1998 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,259 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera stałą zabudowę plus pomieszczenia piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest słoneczne i ciepłe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + łazienka z wc + garderoba + 3 pokoje + balkon + pokój dzienny + spiżarnia + kuchnia. Rodziny posiadające samochód docenią liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe. W pobliżu słynny Bulwar Nadmorski, banki, restauracje, pizzerie, puby, apteki, szkoły, przedszkola, drogerie, markety, sklepy, dyskonty znanych marek etc. Okolica uważana jest za niezwykle zadbaną, z ogromną ilością zielonych enklaw, placów zabaw dla dzieci i ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-871)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl