prestiżowy salon w nowoczesnym designie znajdujący się w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 890 400 złotych. Powierzchnia 74,2 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje adekwatny do wysokiego standardu i prestiżowej lokalizacji pułap cenowy 12 000 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Trzecie piętro w dziewięciokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2007 roku. Ekspozycja okien od strony podwórza, dzięki czemu we wewnątrz panuje cisza nawet latem przy otwartych oknach.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż uwzględnia już wszelkie zabudowy stałe. Kwestie ruchomych elementów wystroju pozostają do uzgodnienia z właścicielem (np. oryginalne, designerskie kanapy od słynnego producenta). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica o powierzchni (ok. 4 m2) oraz miejsce postojowe w garażowej hali (bez dodatkowych opłat). Warto w tym miejscu nadmienić, że dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód przewidziano dodatkowe, naziemne miejsca postojowe umieszczone za szlabanem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: garderoba + 2 sypialnie + salon + korytarz + aneks kuchenny + balkon + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż świetnie nadaje się nie tylko pod do zamieszkania przez rodzinę z dziećmi, ale również pod wynajem krótkoterminowy. Zawdzięcza to m.in. elitarnej lokalizacji w ścisłym centrum, bliskości morza, znanego Skweru Kościuszki oraz Bulwaru Nadmorskiego. W pobliżu znajduje się rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz kulturalna. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w prestiżowej kamienicy z lokalami usługowym, a także gabinetami lekarskimi. Ponadto w budynku jest hala garażowa, liczne pomieszczenia gospodarcze oraz cichobieżne windy.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-202)

Kontakt:
e-mail: m.wodzynska@wgn.pl

x (x)