po lewej salon i jadalnia, po prawej pokój dla dziecka w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 420 tys. złotych, cztery pokoje a także położenie na trzecim piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 68,11 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 166 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM JEDEN: aneks kuchenny + sypialnia + balkon + salon
POZIOM DWA: 2 pokoje + łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zostały odremontowane i obecnie zaprojektowane są niezwykle gustownie z wyczuciem wyrafinowanego gustu:

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca wygodą, prestiżem i nowoczesnym oświetleniem, które nie tylko pełni funkcję użytkową, ale także dekoracyjną, przez co wizualnie podkreśla detale wnętrza, ociepla je i powiększa. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w atrakcyjnej lokalizacji gwarantującej dostęp do miejskiej infrastruktury (liczne sklepy, dyskonty słynnych sieci, poczta, kwiaciarnia itp.). Warto w tym miejscu nadmienić, że na posiadaczy samochodów czekają liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne (w cenie).

Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2833)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl