widok z salonu na wytworne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzów Wielkopolskim (lubuskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 465 tys. złotych a także duża powierzchnia 85, 77 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2008 roku. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód, wygodne trzecie piętro, oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 421 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca znakomitą lokalizacją, w otoczeniu punktów handlowo-usługowych, gastronomicznych, aptek, cukierni, piekarni, sklepów, restauracji, salonów itp. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do rodzin z dziećmi, które będą miały blisko do szkoły, przedszkola czy żłobka. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością garaż (15 mkw., dodatkowo płatne – 40 000 zł). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + pralnia / pomieszczenie gospodarcze + garderoba + przedpokój + łazienka + balkon + pokój dzienny + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim nowoczesnym designem wnętrza estetycznie zaaranżowanym z wysoką dbałością o szczegóły.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Więcej informacji na temat tego luksusowego apartamentu na sprzedaż udzielę Państwu na prezentacji, na którą serdecznie zapraszam.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry, a także ogół oraz na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny, a także zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2873)

Kontakt:
e-mail: s.dymacz@wgn.pl