po lewej salon, po prawej hol w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 369 tys. złotych (4 398 zł/mkw.), a także ogromną powierzchnię 83, 9 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym garażem (dodatkowo płatne) oraz piwnicą. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży bardzo słoneczne, widne i jasne. Doskonała lokalizacja na popularnym osiedlu, w urokliwej okolicy to kolejny z atutów tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W pobliżu bogata infrastruktura. Ekskluzywny apartament na sprzedaż z możliwością zamiany na ekskluzywną rezydencję.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + salon + 3 sypialnie + wc + łazienka + przedpokój + jadalnia + kuchnia. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyróżnia się ciekawymi i oryginalnymi rozwiązaniami.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2881)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl