komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 219 tys. złotych,a także funkcjonalna powierzchnia 33 mkw. w czterokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 636 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim stylowym wnętrzem, odremontowanymi pomieszczeniami oraz prestiżem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uchodzi na lokalnym rynku nieruchomości za prawdziwą perłę. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są po generalnym remoncie, kiedy to m.in. wstawiono nowe ościeżnice i skrzydła drzwiowe, wzmocniono podłogi, wyszpachlowano ściany, podwieszono i wygłuszono sufit, zamontowano nową instalację elektryczną, zamontowano nową armaturę wodno-kanalizacyjną, a także. zaprojektowano nowe ogrzewanie gazowe. Dla podwyższenia komfortu w luksusowym apartamencie na sprzedaż rozprowadzono ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą oraz zawartymi już w cenie wszystkimi meblami/wyposażeniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Śródmieście. Duży plusem jest także bezpłatne miejsca parkingowe. Blisko bogata infrastruktura:
– punkty usługowo-handlowe
– tereny zielone.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2829)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl