zaprojektowane na 2 poziomach, komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 4 490 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 103,34 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 464 000 zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 4 pokoi oraz lokalizacją na III piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób poszukujących najwyższego standardu życia, prestiżu, luksusu i wyposażonego już wnętrza z klimatyzacją. Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany na 2 poziomach z balkonem:
PARTER:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
PIĘTRO:
– przedpokój
– 3 sypialnie
– łazienka
– komórka
– garderoba.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z wyposażeniem i umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wraz z zakupem tego luksusowego apartamentu istnieje możliwość dokupienia działki ogrodowej z murowaną altaną. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację i do zapoznania się ze szczegółami tej oferty. Doradca ds. nieruchomości Kazuś Tomasz nr licencji zawodowej – 24610.

Klientom zainteresowanym zakupem mieszkania nasze biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2863)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl