3 ujęcia wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Budynek oddany do użytku został w 2020 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 3 818 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym, drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z pięciu pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu w standardzie deweloperskim z ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 104,5 m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 399 tys. złotych. Projekt przedstawiony na zdjęciach jest propozycją dla zaaranżowania oferowanej przestrzeni.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdziemy: przedpokój + pokój dzienny + łazienkę + 3 sypialnie + 2 balkony + aneks kuchenny
na DRUGIM POZIOMIE znajdziemy: powierzchnię do indywidualnej aranżacji (np. sypialnia / garderoba / gabinet).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w nowoczesnym budynku, w otoczeniu terenów zielonych. Z okiem rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Wartę. Luksusowy apartament na sprzeda dedykowany osobom, które cenią luksus, prestiż, przestrzeń, intymność i bliskość centrum. Więcej informacji na temat tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży dostępne w naszym biurze. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2817)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl