po lewej jadalnia, po prawej salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą dwa pokoje. Drugie piętro w trzykondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Powierzchnia 58,4 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 147 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 359 tys. złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również swoim dużym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem. Cena ekskluzywnego apartamentu obejmuje:
– wyposażenie łazienki
– meble kuchenne
– płytę indukcyjną
– piekarnik
– zmywarkę.
Pozostałe umeblowanie do ustalenia.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: aneks kuchenny + łazienka z wc + salon + sypialnia + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest także korzystna lokalizacja na terenie cichego, spokojnego i przede wszystkim bezpiecznego osiedla. W otoczeniu tereny zielone, przedszkole, szkoła, centrum oraz rozwinięta infrastruktura usługowa.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży funkcjonalny i łatwy do zaaranżowania, idealnie nadający się dla osób, które cenią przestrzeni, dużej ilości światła oraz przyjemnego klimatu. Na koniec należy dodać, że do ekskluzywnego apartamentu przynależy komórka lokatorska na strychu. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy opcja nabycia miejsca parkingowego w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 19 000 zł).

Więcej informacji w biurze. Zapraszam serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2744)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl