słoneczny, przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Grudziądz

Apartament na sprzedaż Grudziądz

Ekskluzywny apartament w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie) za 433 tysięcy złotych do sprzedaży. Trzy pokoje.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 498 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 96,26 metra kwadratowego. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż do wykończenia – nowi właściciele mogą wykończyć go zgodnie z własnym pomysłem i potrzebami. Wszystkie pomieszczenia w układzie rozkładowym. Wnętrze z tzw „duszą”, o niesamowitym, artystycznym klimacie. Wysoki standard i najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe. Cena podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest jego znakomita lokalizacja w spokojnej okolicy, nieopodal centrum. Na wyciągnięcie ręki wiele sklepów, marketów znanych sieci, punktów usługowo-handlowych. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem, przez co rewelacyjnie nadaje się na bezpieczną lokatę kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + taras + aneks kuchenny + przedpokój + 2 sypialnie + garderoba + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach znanego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. (128-4331)

Kontakt:
Tel. +48 790 848 843
Tel. +48 782 212 020
Tel. +48 603 705 585
Tel. +48 55 277 65 09

Na zdjęciu przykładowa wizualizacja i aranżacja wnętrza.