komfortowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Grudziądz

Apartament na sprzedaż Grudziądz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 433 170 złotych oraz duża powierzchnia 96,26 m2 w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2018 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien, wygodne czwarte piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 500 zł/m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może artystycznym klimatem i wnętrzem z tzw. „duszą”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się znakomitą lokalizacja w cichej okolicy, nieopodal centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne:
– sklepy
– markety
– punkty usługowo-handlowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do znanego i popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + garderoba + 2 sypialnie + przedpokój + salon + taras + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim dużym potencjałem, przez co doskonale nadaje się na bezpieczną lokatę kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4331)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn@wgn.pl