nowoczesna, futurystyczna kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Grudziądz

Apartament na sprzedaż Grudziądz

Ekskluzywny apartament w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie) za 403 tysięcy złotych do sprzedaży. Cztery pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 465 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 90,25 metra kwadratowego. Cena do negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Cena do indywidualnej negocjacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Luksusowy apartament na sprzedaż o niezwykle artystycznym charakterze, z tzw. „duszą”. Pokoje i pomieszczenia w stanie do wykończenia, zatem można je zaaranżować według własnego pomysłu i gustu.

Z długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu warto podkreślić jego duży potencjał, co czyni go bezpieczną lokatą kapitału oraz znakomitą inwestycją. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + 2 tarasy + aneks kuchenny + przedpokój + 3 sypialnie + łazienka + wc.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest znakomita, elitarna wręcz lokalizacja w centrum miasta, jednak z dala od zgiełku. To wymarzona lokalizacja dla amatorów aktywnego wypoczynku, gdyż nieopodal znajdują się rozległe tereny zielone i wodne z licznymi trasami rowerowo-spacerowymi. Blisko pełna infrastruktura w postaci sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych etc. Dla rodzin posiadających samochód przewidziano nadziemne garaże

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4329)

Kontakt:
Tel. +48 790 848 843
Tel. +48 782 212 020
Tel. +48 603 705 585
Tel. +48 55 277 65 09

Na zdjęciu przykładowa wizualizacja i aranżacja wnętrza.