widok z salonu na jadalnię i kuchnię w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Grudziądz

Apartament na sprzedaż Grudziądz

Ekskluzywny apartament w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie) za 209 tysięcy złotych do sprzedaży. 2 pokoje.Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 819 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 43,37 metra kwadratowego. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
–  sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– taras.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, niedaleko centrum, nieopodal licznych sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych to kolejna z długiej listy zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w pobliżu wody i rozległych terenów zielonych. Zapewniona jest przestrzeń parkingowa, chodniki dla pieszych a także ścieżki rowerowe, co przypadnie do gusty osobom lubiącym aktywny wypoczynek.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie „do wykończenia”, dzięki czemu można go urządzić według własnych marzeń i potrzeb. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przestrzenią oraz korzystnym rozkładem pomieszczeń. Do budowy ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykorzystano najwyższej jakości najnowsze materiały na rynku. (128-4384)

Kontakt:
tel. +48 790 848 843
tel. +48 782 212 020
tel. +48 603 705 585
tel. +48 55 277 65 09

Na zdjęciu przykładowa wizualizacja i aranżacja wnętrza.