przestronne i ogromne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Grudziądz

Apartament na sprzedaż Grudziądz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 500 zł/mkw.,a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na czwartym piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 433 170 złotych. Wygodny metraż 96,26 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2018 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– przedpokój
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– taras
– pokój dzienny
– aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim dużym potencjałem, przez co rewelacyjnie nadaje się na bezpieczną lokatę kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja w cichej okolicy, nieopodal centrum. W pobliżu również sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do wykończenia. Wnętrze „z duszą”, o niesamowitym, artystycznym klimacie. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do negocjacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4331)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn@wgn.pl