widokowy taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania

Apartament na sprzedaż Hiszpania

Ekskluzywny apartament w Costa del Sol , Estepona, Marbella (Hiszpania) w cenie od 264 000 EUR  do sprzedaży. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 14 190 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego planowany do użytku w 2020 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 80 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Prestiżowa lokalizacja na terenie nowego, deweloperskiego osiedla w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy Esteponą i Marbellą to pierwsza z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w prestiżowym budynku z dużym centralnie zaprojektowanym placem, basenem i placem zabaw dla dzieci. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną prywatność i komfort. Dzieci będą się świetnie bawić w strefie zabaw na ogrodzonym terenie. W piwnicy mieszczą się miejsca parkingowe oraz magazyn, a także wspólny parking dla rowerów. Nieopodal wiele punktów usługowych, supermarketów, banków, restauracji, aptek. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią klub tenisowy oraz miejskie centrum sportowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– 2 łazienki.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7492)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590