widok od strony basenu na apartamentowiec, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament Hiszpania (Costa Blanca, Alicante, Arenales Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Alicante, Arenales Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca, Alicante, Arenales del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Budynek z 2018 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 769 700 złotych (8 747 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 88 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje ujęta w cenie opłata za parkingowe miejsce w garażu podziemnym. Do ceny netto tego ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć 10% VAT plus ok. 3% kosztów notarialnych. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż objęty jest znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją perfekcyjną lokalizacją na terenie elitarnego osiedla z basenami, pięknymi ogrodami, a także prywatnym parkingiem. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 łazienki + taras. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1842)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl