kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 300 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 409 500 złotych. Wygodny metraż 65 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się nie tylko na urlopowy wypoczynek, ale i do całorocznego zamieszkania. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w obszarze klimatu gwarantującego 320 słonecznych dni w roku z temperaturami ponad 19 st. C.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w budynku z basenem. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż po generalnym remoncie w malowniczej lokalizacji nieopodal plaż i znanego centrum handlowego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta – prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Pomagamy klientom znaleźć luksusowych apartament spełniający ich najwyższe wymagania.

Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7934)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl