widok od strony jadalni na salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa, Punta Prima)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa, Punta Prima)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca, Orihuela Costa, Punta Prima (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 709 tys. złotych. Powierzchnia 72 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 847 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Pierwsze piętro w trzykondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Budynek wzniesiony w 2017 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowym.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą: 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon + przedpokój + 2 łazienki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w standardzie „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Na osoby zmotoryzowane czeka podziemne miejsce parkingowe (w cenie). Dodatkowo w cenie:
– kuchenne meble
– łazienkowe meble
– sprzęty AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie ekskluzywnej inwestycji z basenami, siłownią, strefy SPA oraz jacuzzi. Elitarna lokalizacja na terenie rezydencyjnego kompleksu łączącego tradycyjny styl śródziemnomorski z nowoczesnymi wnętrzami oraz wyposażeniem podkreśla wysoki standard życia, jaki oferuje ten ekskluzywny apartament do sprzedaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament do sprzedaży jest w cenie netto (należy doliczyć 10% VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych).

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie itp. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1858)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl