przestronny i nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa, Punta Prima)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa, Punta Prima)

Ekskluzywny apartament w Costa Blanca, Orihuela Costa, Punta Prima (Hiszpania) za 164 900 – 224 900 EUR do sprzedażyWnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 2 sypialnie
– salon
– 2 łazienki
– przedpokój
– aneks kuchenny.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż wykończone są „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to kolejne, mocne atuty luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy ujęta już w cenie opłata za podziemne miejsce parkingowe. Dodatkowo w cenie: kuchenne i łazienkowe meble oraz sprzęty AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie luksusowej inwestycji z basenami, siłownią, strefy SPA oraz jacuzzi. Elitarna lokalizacja na terenie rezydencyjnego kompleksu łączącego tradycyjny styl śródziemnomorski z nowoczesnymi wnętrzami oraz wyposażeniem podkreśla wysoki standard życia, jaki oferuje ten luksusowy apartament.

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 847 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2017 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 72 metry kwadratowe. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach znanego i lubianego programu „Oferta bezpośrednia – „0% prowizji od kupującego”. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament na sprzedaż jest w cenie netto (należy doliczyć 10% VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych).

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie etc. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1858)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590