imponujące przepychem i bogactwem wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Orihuela Costa – Villamartin)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Orihuela Costa – Villamartin)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca Orihuela Costa – Villamartin (Hiszpania). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 816 570 złotych,a także duża powierzchnia 66 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2018 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku wschodnim, wygodne trzecie piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 12 372 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon. Rodziny posiadające samochód mogą zakupić miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Jest również opcja zakupu pomieszczenia piwnicznego. W częściach wspólnych znajdziemy basen a także jacuzzi. Ogromnym plusem oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu jest jego nobilitująca lokalizacja na terenie prestiżowego kompleksu apartamentowego raptem 5 km od plaży. W pobliżu znajdziemy:
– wiele punktów usługowo-handlowych
– słynne centrum handlowe
– profesjonalne pola golfowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Do ceny netto tego luksusowego apartamentu trzeba dodać 10% podatku VAT + ok. 3% kosztów notarialnych. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie itp.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2030)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl