słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 572 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 68 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 786 900 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń: 2 łazienki + 2 sypialnie + salon + przedpokój + taras + kuchnia. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wykupienia miejsca parkingowego. W częściach wspólnych znajdują się dwa baseny wyposażone w:
– strefę dla dzieci
– bicze wodne
– hamaki.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży olśniewa licznymi udogodnieniami, jak np.: ogrzewaniem podłogowym, klimatyzacją, prywatnymi tarasami.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca imponującą i unikatową lokalizacją nieopodal morza. Do plaży dojść można spacerem w kwadrans. W pobliżu słynne centrum handlowe, pola golfowe i liczne punkty usługowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć luksusowy apartament spełniający ich wymagania. Luksusowy apartamentu na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8055)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl