wytworne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 786 900 złotych (11 572 zł/mkw.) oraz adekwatną do liczby pokoi powierzchnię 68 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń: przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie + taras + 2 łazienki. Rodziny posiadające samochód mają możliwość wykupienia miejsca parkingowego. W częściach wspólnych znajdują się 2 baseny wyposażone w: strefę dla dzieci + bicze wodne + hamaki. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyróżnia się wieloma udogodnieniami, jak np.:
– prywatnymi tarasami
– klimatyzacją
– ogrzewaniem podłogowym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa imponującą i unikatową lokalizacją blisko morza. Do plaży dojść można spacerem w kwadrans. Na wyciągnięcie ręki mieści się znane centrum handlowe, pola golfowe oraz liczne punkty usługowe. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć ekskluzywny apartament spełniający ich wymagania. Ekskluzywny apartamentu do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8055)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl