prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedazy Hiszpania (Costa Calida Kartagena, La Manga Del Mar Menor)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Calida Kartagena, La Manga Del Mar Menor)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Calida Kartagena, La Manga del Mar Menor (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Budynek z 2017 roku o jedenastu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, piątym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 683 700 złotych (8879 zł/mkw.) a także funkcjonalną powierzchnię 77 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Luksusowy apartament na sprzedaż w cenie netto, do której należy doliczyć VAT 10% a także koszty notarialne wynoszące ok. 3%. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń: 3 łazienek + 2 tarasów + salonu + 4 sypialni + aneksu kuchennego. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Z okiem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży rozciąga się imponujący widok na Morze Śródziemne, a także Mar Menor.

Ogromną zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego nobilitująca lokalizacja na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej z bezpośrednim dostępem do plaży, 3 basenami etc. Mówi się, że to jedno z najbardziej egzotycznych miejsc w całej Hiszpanii. Zakup luksusowego apartamentu w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w raptem 2 dni. Ze swojej strony gwarantujemy kompleksową obsługę klienta:
– transport z lotniska
– obejrzenie wybranych uprzednio luksusowych apartamentów na sprzedaż
– usługi tłumacza
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– firmę, która zajmie się wynajmem luksusowego apartamentu na sprzedaż
– firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży
– praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych.
Pamiętaj, jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1844)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl