imponujące rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi funkcjonalny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 855 700 złotych (8 643 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 99 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się prestiżową lokalizacją. Amatorzy gry w golfa docenią leżące nieopodal pola golfowe. Wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży niezwykle słoneczne, widne i jasne. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta:
– prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży
– usługę tłumacza
– pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie.

Warto na koniec podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty jest cenionym przez naszych klientów programem: „0% prowizji od kupującego”. Co ważne, zajmujemy się również obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7292)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl