słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 3,139 mln zł (24 146 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 130 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim nowoczesnym stylem, dużą powierzchnią i nasłonecznieniem wnętrza. Warto w tym miejscu wspomnieć, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7337)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl