imponujący taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Costa Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Fuengirola, Costa Del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 895 500 zł (13 992 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 64 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do słynnego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od sprzedającego”. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą:
– kuchnia
– jadalnia
– 2 łazienki
– 2 sypialnie
– taras
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament poszczycić się może ponadto ciekawą lokalizacją na elitarnym osiedlu w pobliżu sklepów, szkół, pola golfowego i plaży. Ogromnym atutem są również zapierające dech w piersiach widoki z okien oraz tarasu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wybranych, luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7361)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl