nowoczesna kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Guardamar del Segura)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Guardamar del Segura)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Guardamar del Segura (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 400 500 zł i powierzchnia 42 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na piątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowego wschodu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 536 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z dostępem do osiedlowego basenu. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + kuchnia + pokój dzienny + sypialnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest całkowicie odremontowany, w pełni umeblowany i wyposażony w AGD i RTV. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją unikatową lokalizacją 300 m od morza.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8808)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl