minimalistyczny styl salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (La Mata)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (La Mata)

Luksusowy apartament na sprzedaż w La Mata (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Studio/kawalerka/1 pokój. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1988 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład pomieszczeń na bezpiecznym, parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 210 tys. złotych (7 tys. zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 30 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie bądź odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu całkowicie umeblowane z wyczuciem wyrafinowanego gustu: solarium + taras + łazienka + aneks kuchenny + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu rozmaitych punktów usługowych, kawiarni, restauracji, sklepów, aptek etc. Wokół malownicze tereny. Do plaży jest raptem 300 m, Blisko pole golfowe. Na koniec warto nadmienić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem i ogromnym basenem.

Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie oraz wszelkie formalności prawne związane z zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy wiele innych luksusowych apartamentów na sprzedaż na Costa Blanca. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-418)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl