ciekawie zaaranżowany pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (La Zenia, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (La Zenia, Orihuela Costa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w La Zenia, Orihuela Costa (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 72 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 625 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 621 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + łazienka + kuchnia + 3 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją niecały kilometr od morza. W sąsiedztwie przepiękne plaże, bary, restauracje, centra handlowe, sklepy itp. na amatorów nocnego życia czekają liczne dyskoteki. Okolica uznawana jest za jedną z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w całej Hiszpanii.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją komfortową powierzchnią, a także umeblowanym wnętrzem. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć luksusowy apartament spełniający ich wymagania. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8912)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl