przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Pilar De La Horadada, Walencja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Pilar De La Horadada, Walencja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Pilar de la Horadada, Walencja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 320 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2019. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 83 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 773 570 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może swoją unikatową lokalizacją w pobliżu pięknej, śródziemnomorskiej plaży. Nie brakuje tu również niezbędnej co codziennego życia infrastruktury, jak: sklepów, aptek, placów zabaw czy obiektów kultu religijnego. Amatorzy aktywnego wypoczynku ucieszą się z długich ścieżek rowerowych. Z racji śródziemnomorskiego klimatu okolica uznawana jest za jedną z najzdrowszych na świecie (ponad 320 słonecznych dni w roku). Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu.

Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, a także uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantuję pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-733)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl