nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Punta Prima)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Prima (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 97 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 16 933 zł/m2. Budynek z 2017 roku o dziewięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 642 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne + podziemne miejsce parkingowe. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów z hydromasażem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze troszczą się solidne, antywłamaniowe drzwi. Komfort natomiast zapewnia rozprowadzona klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również perfekcyjną lokalizacją nad samą plażą (dwadzieścia metrów). Z okien i tarasu roztacza się imponujący widok morze. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9026)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl