imponujące rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja, Alicante)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja, Alicante)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torrevieja, Alicante (Hiszpania). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 953 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku dwukondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 690 060 złotych. Przemyślany metraż 63 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na północ – wschód – zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje zapierającym dech w piersiach widokiem z okien, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: taras + 2 łazienki + kuchnia + salon + 2 sypialnie. W częściach wspólnych mieszczą się:
– basen
– tereny zielone.
Warto podkreślić, że wokół ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży znajdziemy liczne zatoki, palmy, sklepy, restauracje, bary. Jest tu także popularny w całej Europie park „Parque de las Naciones” z wieloma atrakcjami: kolorowe karpie, reprodukcja mapy Europy, kaplica św. Emidiusza etc. Okolica uznawana jest za jeden z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w całej Hiszpanii: latem – dominuje przyjemna, chłodna bryza znad morza; zimą – mamy ochronę przed zimnymi powiewami wiatru przez góry.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją na terenie luksusowego, nowo wybudowanego kompleksu apartamentowego. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim Banku.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę innych luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-732)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl