elegancki pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja, La Mata)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja, La Mata)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torrevieja, La Mata (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 44 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 129 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 401 670 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż z dostępem do ekskluzywnego basenu tylko dla mieszkańców. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: balkon + łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie komfortu, o co dba nowoczesna klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie umeblowany, wyposażony w sprzęt RTV/AGD i odremontowany. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją unikatową lokalizacją (600 metrów od plaży.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8809)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl