słoneczne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 99 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 313 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 625 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Dba o to między innymi rozprowadzona klimatyzacja. Amatorów gry w golfa zainteresuje z pewnością pobliskie, mistrzowskie pole. Dla zmotoryzowanych przewidziano podziemny parking z możliwością wykupu miejsca.

Luksusowy apartament na sprzedaż świetnie nadje się również pod inwestycję z myślą o dochodowym wynajmie. Nowi domownicy będą mieli nieskrępowany dostęp do znajdującego się w częściach wspólnych tarasu słonecznego z fantastycznymi widokami na morze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: prywatny balkon + pokój dzienny + 2 łazienki + kuchnia + jadalnia + korytarz + 3 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w unikatowej lokalizacji, raptem 50 metrów od morza. Wokół sklepy, restauracje etc. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Gwarancja spokojnej transakcji. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-898)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl