zaaranżowany w klasycznym stylu salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 369 tys. złotych oraz duża powierzchnia 61,7 m2 w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1985 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód, wygodny parter, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 981 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera: umeblowanie mniejszego pokoju + szafę w zabudowie w pokoju + umeblowanie kuchni wraz ze sprzętem AGD. Reszta umeblowania pozostaje do ustalenia z właścicielem. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe przed blokiem.

Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest jego korzystna lokalizacja w centrum, w pobliżu szkoły, przedszkola, targowiska, marketu oraz znanej galerii handlowej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (np. klimatyzacja). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zaprojektowane są w modnym stylu glamour. Ich rozkład prezentuje się następująco: przedpokój + salon + pralnia + 2 sypialnie + łazienka z wc + balkon + aneks kuchenny. Warto podkreślić, ze wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży prezentuje się niezwykle przestronnie, estetycznie i elegancko. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym ogrodem.

Zapewniamy bezpłatne konsultacje i formalności związane z kredytowaniem zakupu tego ekskluzywnego apartamentu na najlepszych warunkach. Wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zainteresowane osoby proszę o kontakt w sprawie prezentacji. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3929)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl