kameralny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 976 zł/mkw. oraz położeniem na bezpiecznym parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 41 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 204 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z zawartą w cenie:
– zabudową kuchenną
– sprzętem AGD
– szafy w przedpokoju.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi odrębną własność z księga wieczystą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bez jakichkolwiek obciążeń. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pokój dzienny + łazienka + sypialnia + kuchnia + przedpokój.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantujemy  pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4029)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl