nowoczesny design wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2014 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 799 tys. złotych (13 542 zł/mkw.) a także komfortową powierzchnię 59 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może doskonałą lokalizacją, w nobilitującej okolicy, na zamkniętym terenie, obok słynnego Parku Solankowego. Luksusowy apartament gwarantuje nowym domownikom wysoki poziome bezpieczeństwa (antywłamaniowe, zewnętrzne rolety sterowane elektrycznie + antywłamaniowe drzwi wejściowe) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca swoim efektownym oświetleniem i lustrzanymi ścianami. Warto zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska i miejsce parkingowe pod budynkiem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: taras + garderoba + przedpokój + łazienka + wc + garderoba + sypialnia + kuchnia + salon. Wszystkie pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały gustownie zaprojektowane przez projektanta wnętrz w stylu glamour. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją niesamowitą aurą luksusu.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4082)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl