fragment eleganckiego pokoju gościnnego w luksusowym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 000 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na IV piętrze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 269 000 złotych. Wygodny metraż 53,8 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południe a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim odremontowanym wnętrzem, elegancja, prestiżem i komfortem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy własne miejsce postojowe. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się niezwykle prestiżową lokalizacją na zamkniętym terenie oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– wc.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje nowe meble kuchenne łącznie ze sprzętem AGD (bez lodówki), szafą w zabudowie z podświetleniem w przedpokoju itp. Generalnie całym umeblowaniem oprócz wspominanej lodówki i kanapy w salonie.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno przypisane miejsce parkingowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostało wykończone ze smakiem, niezwykle gustownie i komfortowo. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, o co dbają solidne, nowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz monitoring całej posesji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4180)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl