przepiękna kamienica, w której znajduje się oferowany do sprzedaży luksusowy apartament Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 1935 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 246 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym parterze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z siedmiu pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 183,7 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 780 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż bez jakichkolwiek obciążeń. Nowi lokatorzy będą mogli swobodnie korzystać ze znajdującej się na terenie posesji wydzielonej strefy do grillowania. Właściciele aut ucieszą się z garażu oraz dodatkowych miejsc parkingowych. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: hol + kuchnia + 7 pokoi z łazienkami + taras + główna łazienka + pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto swoją unikatową lokalizacją nieopodal parku, marketów, sklepów, lokali z dancingami, kortów tenisowych, SPA, ogrodów papieskich, pijalni wód, tężni solankowych i sanatoriów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także dużym potencjałem gospodarczym (wynajem pokoi dla kuracjuszy). Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Zapraszam na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, by poczuć klimat tego miejsca. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3960)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl