elegancki pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60,69 m2, lokalizacją na IX piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 597 zł/m2. Wieżowiec o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 279 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może eleganckim, prestiżowym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń obejmującym:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– wc
— loggia.
Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca parkingowe. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4255)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl