komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Powierzchnia 72,83 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 4 394 złotych. Cena – 320 000 złotych. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na trzecim piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku wschód – zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją przestronnością, komfortem, nasłonecznieniem oraz wygodnym układem pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowiący odrębną własność lokalu z księgą wieczystą. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż po kapitalnym remoncie. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. W cenie ekskluzywnego apartamentu ujęto już zabudowę kuchni.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców pozostają dwa pomieszczenia na rowery i wózki.

Atrakcyjna lokalizacja nieopodal licznych sklepów, przedszkoli, szkoły oraz zamyka długa listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zainteresowane osoby proszę o kontakt w celu umówienia się na prezentację. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3854)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl