eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Jelenia Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Jelenia Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Jeleniej Góry (dolnośląskie). Studio. Kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów od listopada 2021 roku. Budynek z 2021 roku o sześciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 472 235 złotych (18 038 zł/mkw.), a także adekwatną do liczby pokoi powierzchnię 26,18 mkw.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją w pobliżu znanego ośrodka narciarskiego oraz acquaparku. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane zostało zgodnie z najnowszymi trendami i w najwyższym standardzie. Z okien roztaczają się imponujące widoki na doliny, góry i lasy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowany jest na terenie elitarnego hotelu o czterogwiazdkowym standardzie z basenami, saunami, gabinetami SPA itp. Z tego powodu luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie (roczna stopa zwrotu na poziomie 7% – 8%) bądź odsprzedaży ze znacznym zyskiem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3618)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl