eleganckie wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 4 648 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 96, 6 mkw. oraz adekwatną do standardu cenę 449 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją trzech pokoi, a także lokalizacją na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2009 roku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z większością AGD oraz z 2 szafami w zabudowie. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica (6.67 m2), a także miejsce parkingowe na zamkniętym terenie. Istnieje możliwość zakupu dodatkowego garażu (13,4 m2) za kwotę 40 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu:
– parków
– sklepów
– restauracji
– przychodni zdrowia
– szkół
– przedszkoli.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: łazienka + taras + sypialnia + pokój dziecięcy + kuchnia + jadalnia + salon. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-929)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl