po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 622 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na IV piętrze, najlepiej w budynku 5-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 208 000 złotych. Wygodny metraż 37 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może swoim komfortowym, funkcjonalnym oraz nowoczesnym wnętrzem:
– pokój dzienny
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Warto dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są odremontowane. Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest również jego znakomita lokalizacja.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane docenią bezpłatny parking tylko dla domowników przed blokiem. Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą, spokojną i bezpieczną. Wokół dużo zieleni. Nieopodal park handlowy, markety, punkty usługowe, a także sklepy osiedlowe.

Przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną. Dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty. Pomagam również uzyskać bankowy kredyt na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-917)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl