prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 3 627 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może olbrzymią powierzchnią 110 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 399 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu centrum. Dużą zaletą tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego komfortowe wnętrze. Do dyspozycji nowych właścicieli są dwa poziomy:
POZIOM NIŻSZY: hol + salon + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka z wc + balkon
POZIOM WYŻSZY: 2 sypialnie + przedpokój + łazienka.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. WGN Nieruchomości ul. Stawiszyńska 12 lok 2 www.wgn.kalisz.pl Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-865)

Kontakt:
e-mail: m.madrzak@wgn.pl