przestronne i słoneczne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 210 tys. złotych oraz duża powierzchnia 48 m2 w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodny parter, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 375 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– salon
– łazienka
– sypialnia
– kuchnia
– balkon.

W ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży trwa obecnie remont. Właściciel dopuszcza przerwanie prac remontowych oraz dokończenia zgodnie z potrzebami przyszłego właściciela. Mocnym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest również doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-867)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl